DROGMED AVCILARDA MEDİKAL - MIKNATISLI PATELLA BANDI - 16.4.2021 02:13:59
Anasayfa Hakkımızda Ürünler Referanslar İletişim
Menü Kategori
TEKERLEKLİ SANDALYELER
TANSİYON ALETLERİ,TIBBİ CİHAZ ve ATEŞ ÖLÇER
METAL ORTOPEDİ YÜRÜMEYE YARDIMCI ÜRÜNLER
SOLUNUM CİHAZLAR& OKSİJEN DESTEK ÜRÜNLERİ
HASTA BEZLERİ ve YATAK KORUYUCULAR
HAZIR ORTEZ VE ORTOPEDİ ÜRÜNLERİ
VARİS ÇORAPLARI İTHAL&YERLİ
HASTA TEDAVİ & BAKIM ÜRÜNLERİ
E-mail List
Adı Soyadı :  
E-mail :  
      
Menüler
Galeri
Gizlilik Politikası
Kullanım Koşulları
MIKNATISLI PATELLA BANDI
MIKNATISLI PATELLA BANDI

HB-5106-M

  • MIKNATISLI PATELLA BANDI
  • Manyetik alan tedavisi çok uzun yıllardan beri uzakdoğuda kullanılan bir tedavi şeklidir.Yıllardır modern tıp tarafından tedavi amaçlı olarak kabul edilmese de , son yıllarda Avrupa’da gittikçe daha fazla doktor tarafından normal tedavi yöntemlerine alternatif ve yardımcı olarak kullanılmaya başlamıştır.
  • Bütün çevremiz, dünyanın merkezindeki demir kütlesinden kaynaklanan manyetik alan tarafından sarılmıştır (50 mikrotesla=0,5 gauss).Bu da her canlının kendisine ait bir manyetik alanı olmasını sağlar.Düşük yoğunluktaki manyetik kuvvetlerden oluşan bu alanlar vücut faaliyetlerinin düzenlenmesinde ve vücut sağlığı üzerinde etki eder.
  • İnsan vücudu, vücut işlevlerini düzenleyen ve dengede tutan elektromanyetik alanlar ve kuvvetlerin oluşturduğu hassas ayarlı bir ağ vasıtasıyla çalışır.Solunum ve beyin faaliyetleri gibi vücut işlevlerimizin tamamı ve organlarımızla, vücut hücrelerimizin devreleri farklı frekanslarda titreşmekte olduklarından, bir enerji dönüşüm dengesi gerektirirler.Hücrelerin gerektiği gibi çalışmaları için hücre zarı potansiyelinin belli bir eşik değerin altında olmaması şarttır. İşte bu sistem; ancak ve ancak yer kabuğunun doğal manyetik alan dozunda (0.5 Gauss) en üst düzeyde işlev görür.
  • Mıknatıslı bandajların amacı, vücudu çevreleyen manyetik alanı hareketlendirip, mıknatısların etkisiyle uygulanan bölgedeki hücrelerin faaliyetlerini arttırmaktır.
Kodu : HB-5106-M


words google rss
DROGMED © 2011 Tüm Hakları Saklıdır.
Ziyaretçi : 2855230
TTR Bilişim